6 tygodni do silnej marki

Stwórz markę, z której będziesz dumna! Jeśli czujesz, że utknęłaś w swoim biznesie lub od miesięcy zwlekasz z jego uruchomieniem – mam coś dla Ciebie. Poznaj kobiecy program mentoringowy, w którym stworzysz dla siebie strategię rozwoju olśniewającej, dochodowej marki!

Przestań kręcić się w kółko, zacznij działać.

6 tygodni do silnej marki

Stwórz markę, z której będziesz dumna! Jeśli czujesz, że utknęłaś w swoim biznesie lub od miesięcy zwlekasz z jego uruchomieniem – mam coś dla Ciebie. Poznaj kobiecy program mentoringowy, w którym stworzysz dla siebie strategię rozwoju olśniewającej, dochodowej marki!

Przestań kręcić się w kółko, zacznij działać.

Co to jest program mentoringowy?

6 tygodni do silnej marki to grupowy program, dzięki któremu zbudujesz fundament dla swojej działalności biznesowej – online i offline. Określisz swoje mocne strony, znajdziesz idealnych klientów i nauczysz się z nimi komunikować tak, by już zawsze chcieli być z Tobą w kontakcie.

Przez ponad miesiąc będziemy spotykać się w zamkniętej grupie na Facebooku i omawiać kolejne warstwy strategii marki. Dostaniesz teorię, ale co ważniejsze – praktyczne zadania do wykonania! I morze inspiracji, dzięki któremu zaczniesz od razu działać.

Co tydzień czeka Cię jeden merytoryczny live oraz sesja Q&A na żywo. Krok po kroku, zmiana po zmianie stworzysz autentyczną markę, na myśl o której będzie rozpierać Cię duma. A co ważniejsze – Twoi odbiorcy też ją pokochają!

Przez cały czas trwania programu możesz zadawać pytania, konsultować się, wspierać wzajemnie z pozostałymi uczestniczkami. Wchodzimy w proces przemiany Twojej marki po same uszy!

Merytoryczne livy

Co tydzień inny temat, budujący silny fundament Twojej marki

Pytania i odpowiedzi

Aż 6 sesji na żywo, w trakcie których rozwiązujemy bieżące trudności

Praktyczne zadania

Dostajesz misje do wykonania, dzięki którym zmiana staje się realna!

Kobiece wsparcie

Wspólnie tworzymy inspirującą przestrzeń kobiet w biznesie

6 tygodni do silnej marki program mentoringowy dla kobiet - Kobieca Strona Biznesu

Czy ten program jest dla Ciebie?

Prawdopodobnie… tak! Jeśli:

 • czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie, a Twój biznes się nie kręci
 • dopiero chcesz założyć markę, ale ciągle coś Cię blokuje
 • przyciągasz niewłaściwych klientów i obserwatorów
 • na Twoje posty w mediach społecznościowych świerszcze reagują głuchym cykaniem
 • straciłaś serce do swojego biznesu, choć w głębi duszy wciąż kochasz to co robisz
 • chcesz mieć autentyczną markę, z którą Ty będziesz się czuła świetnie i którą docenią też Twoi klienci
 • nie lubisz nachalnej sprzedaży i czujesz w kościach, że można to robić inaczej
 • chcesz osiągnąć sukces na własnych zasadach

Agenda, czyli nasz rozkład jazdy

Tydzień 1

Dusza marki

Odkryjemy wartości, misję i wizję Twojej marki. Dowiesz się jak sprawić, by doniosłe słówka stały się rzeczywistością, a nie kolejną zapisaną kartą w notatniku.

Tydzień 2

Serce marki

Twoja marka odzyska puls. Znajdziemy Twojego idealnego klienta i to, co w jego oczach Cię wyróżnia. Stworzymy Twoją unikalną propozycję wartości prosto z serca.

Tydzień 3

Osobowość marki

Gdyby Twoja marka była człowiekiem, to jakim? Określimy jej archetyp i przypiszemy cechy, które pomogą Ci tworzyć autentyczną komunikację.

Tydzień 4

Język marki

Język marki powinien być językiem jej odbiorców. Dobierzemy słowa i wyrażenia, które oddadzą jej charakter i ułatwią Ci tworzenie jakichkolwiek treści!

Tydzień 5

Twarz marki

Kolory, fonty, ogólny styl marki – stworzymy tablicę inspiracji dopracujemy Twój wizerunek tak, by zachwycał idealnych klientów już od pierwszego spojrzenia.

Tydzień 6

Stopy marki

Na koniec zweryfikujemy Twoją pozycję na rynku, przyjrzymy się konkurencji i określimy cele na kolejne 12 tygodni, które odważnie będziesz mogła realizować.

Kim jestem?

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i pomagam kobietom budować marki, z których będą dumne.

Już od 5 lat pracuję z przedsiębiorcami nad rozwojem ich biznesów. Wielu z nich trafiło do mnie… z migreną. Po kilku latach prowadzenia działalności odkrywali, że nieustannie walą głową w mur. Obroty spadały, w mediach społecznościowych hulał wiatr i choć oferowali świetne produkty i usługi, to świat miał je w nosie.

Dlaczego tak się działo? Bo rzucając się w wir pracy, często zapominamy o stworzeniu dla swojej marki solidnych fundamentów. Odbieramy sobie wtedy szansę na zachwycenie klientów tym, kim jesteśmy i co możemy im dać. Zamiast myśleć i działać, wolimy po prostu działać. Chwila zastanowienia przychodzi dopiero w kryzysie… Wtedy do akcji wkraczam ja, prowadząc przedsiębiorców za rękę przez proces budowania silnej marki. Wspólnie kładziemy cegiełkę po cegiełce, by zapewnić im stabilny i przemyślany rozwój.

Na co dzień prowadzę konsultacje, projektuję i wdrażam strategie, ale także uczę. Poprzez cykliczne szkolenia na żywo na Instagramie, webinary oraz wpisy na blogu pokazuję, że wcale nie trzeba mieć doktoratu, by samodzielnie budować markę z klasą. Czasem jednak przydaje się w tym mała pomoc – i dlatego stworzyłam program mentoringowy “6 tygodni do silnej marki”. 

Co mówią o mnie klientki?

Karolina ma niesamowitą wiedzę o budowaniu marki. Jej otwartość i napakowane merytoryczną treścią lajwy na Instagramie zachęciły mnie do napisania do niej maila, a zwykle tego nie robię! Spodziewałam się tylko grzecznościowej odpowiedzi, a tymczasem… Dość powiedzieć, że pracuję z Karoliną od listopada i bardzo cenię jej doświadczenie, wiedzę i indywidualne podejście do klientek. Nie wiem, czy sama wpadłabym na te fajne pomysły, które ona zaproponowała!

Agnieszka Gawrońska

Karolina to najbardziej praktyczna i rzeczowa specjalistka jaką znam. Potrafi spojrzeć na każdą firmę z zupełnie nowej perspektywy i stworzyć strategię marketingową, która trafia prosto w serca klientów. Ma ogromną wiedzę na temat marketingu, dlatego działa kompleksowo – nie tylko jeśli chodzi o sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie wizerunku. Od planowania kampanii, przez edycję tekstów na stronie, po działalność offline – praca z nią to niesamowicie kreatywne i wyzwalające przeżycie! W tym gąszczu różnego typu pomysłów pomaga znaleźć to, co trafia w sedno. Polecam z całego serca!

Kasia Antonik-Heller

Dołącz do programu

Co zyskujesz?

Pakiet Basic

Tylko 16 zł za tydzień uczestnictwa w programie!
100 zł
za udział w pierwszej edycji
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - już na zawsze
 • uczestnictwo w 6-tygodniowym programie mentoringowym
 • 1 merytoryczny live w tygodniu
 • 1 sesję Q&A na żywo, odpowiadającą na Twoje pytania i wątpliwości w danym obszarze
 • możliwość stałego, bezpośredniego kontaktu ze mną w grupie w trakcie trwania programu
 • 15% zniżki na indywidualne konsultacje

Pakiet Premium

Tylko 25 zł za tydzień uczestnictwa w programie!
150 zł
za udział w pierwszej edycji
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - już na zawsze
 • uczestnictwo w 6-tygodniowym programie mentoringowym
 • praktyczne ćwiczenia w formie PDF do każdego modułu
 • 1 merytoryczny live w tygodniu
 • 1 sesję Q&A na żywo, odpowiadającą na Twoje pytania i wątpliwości w danym obszarze
 • możliwość stałego, bezpośredniego kontaktu ze mną w grupie w trakcie trwania programu
 • 20% zniżki na indywidualne konsultacje

Dowiedz się jako pierwsza o zapisach do programu

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Możesz pracować nad swoją marką zarówno wtedy, gdy już istnieje i nie przynosi zadowalających rezultatów, jak i wówczas, gdy dopiero planujesz swoją działalność.

To zależy! Jeśli realizujesz swoje cele biznesowe, masz wokół siebie zbudowaną zaangażowaną społeczność, a skuteczna komunikacja nie sprawia Ci problemów – program Ci się nie przyda. To projekt dla osób, których marki nie hulają tak świetnie, jak by mogły. Bo mogą! Czasami trzeba po prostu popracować nad fundamentami.

Wszystkie transmisje na żywo będą odbywać się w grupie na Facebooku, do której dostęp dostaną tylko uczestniczki programu. Oprócz tego w pakiecie premium co tydzień otrzymasz na maila materiały PDF z ćwiczeniami i zadaniami do realizacji w obszarze, który właśnie będziemy omawiać.

I tak, i nie. Wszystkie spotkania na żywo będą odbywać się właśnie tam, ale jeśli bardzo Ci zależy, mogę udostępniać Ci je z jednodniowym opóźnieniem za pośrednictwem przeznaczonej do tego strony internetowej. Wtedy stracisz jednak dostęp do dyskusji w ramach naszej społeczności i nie doświadczysz świetnej atmosfery programu.

Z dwóch powodów. Po pierwsze – program startuje w czasie koronawirusowego kryzysu, który wiele osób trzepnął po kieszeni. Moim celem jest pomóc uczestniczkom zbudować stabilne marki, które w przyszłości oprą się podobnym sytuacjom, a nie zdzierać z nich pieniądze. Dlatego opłata jest symboliczna.

Po drugie – to pierwsza edycja programu, swoisty pilotaż tej formy wsparcia. Kolejne edycje będą przynajmniej dwukrotnie droższe.

Program trwa 6 tygodni, a właściwie 7 tygodni – będziemy mieć przerwę wielkanocną między 13. a 19. kwietnia. Grupa będzie wtedy oczywiście dostępna, jednak nie odbędą się w tym czasie spotkania na żywo.

Na merytoryczne livy zarezerwuj ok. 1,5 godziny w każdy poniedziałek, choć nagranie będziesz mogła obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie. Z kolei piątkowe spotkania Q&A będą trwać ok. 30 minut.

Na pracę własną proponuję Ci poświęcić przynajmniej pół godziny dziennie. To wystarczy, żeby w ciągu tygodnia przepracować zadane ćwiczenia, choć im więcej czasu w nie włożysz, tym szybciej dostrzeżesz pozytywne rezultaty.

Tak, Internet nie zna granic :) Jeśli Twój bank znajduje się poza Polską, przy składaniu zamówienia skorzystaj z płatności kartą (Stripe).

Jasne, wystarczy, że podasz odpowiednie dane w formularzu zamówienia.

Logo Kobieca Strona Biznesu - budowanie marki dla kobiet, rozwój firmy, kobiecy biznes
Logo Kobieca Strona Biznesu - budowanie marki dla kobiet, rozwój firmy, kobiecy biznes

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autorki jest naruszeniem prawa!

Jeszcze nie wiesz, czy to program dla Ciebie?

Zapisz się na listę zainteresowanych – dostaniesz ode mnie maksymalnie 3 wiadomości ze szczegółami kursu, a może nawet jakiś prezent (cii, to niespodzianka!) :)

.

Jeszcze nie wiesz, czy to program dla Ciebie?

Zapisz się na listę zainteresowanych – dostaniesz ode mnie maksymalnie 3 wiadomości ze szczegółami kursu, a może nawet jakiś prezent (cii, to niespodzianka!) :)

.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania, korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych, wtyczek społecznościowych i systemu komentarzy. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.