Zapisz się na listę oczekujących na...

Kurs "Strategiczny newsletter"

...i zbuduj wierną społeczność od zera!

Czy kurs jest dla Ciebie?
Tak, jeśli jeszcze nie wykorzystujesz newslettera w rozwijaniu swojej marki
Tak, jeśli masz newsletter, ale nie jesteś zadowolona z jego efektów
Tak, jeśli zależy Ci na budowaniu autentycznych relacji z Twoimi odbiorcami
Tak, jeśli chcesz skutecznie sprzedawać z wykorzystaniem email marketingu
Tak, jeśli potrzebujesz poprowadzenia przez cały proces tworzenia newslettera
Tak, jeśli chcesz krok po kroku dojść od 0 do 1000 i więcej odbiorców

Kurs "Strategiczny newsletter" jest stworzony dla dziewczyn takich jak Ty i ja - które chcą samodzielnie rozwijać swoje marki, robić to autentycznie i skutecznie.
To nie JEST kurs dla zawodowych marketingowców!

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Program kursu "Strategiczny newsletter"

Zanim zaczniesz...

Omówimy niezbędne podstawy: znajdziemy cel dla Twojego newslettera, określimy grupę odbiorców, wybierzemy najlepszy dla Ciebie program do mailingu i zadbamy o RODO.

Idealny lead magnet

Znajdziemy pomysł na świetny lead magnet, dopasujemy temat do Twoich celów i potrzeb odbiorców oraz dobierzemy taką formę prezentu za zapis, żeby zwalała Twoich odbiorców z nóg (taki pozytywny nokaut!).

Landing page

Zaprojektujemy stronę, na której Twoi odbiorcy będą mogli zapisać się na newsletter zgodnie z najlepszymi praktykami - nie musisz mieć żadnych technicznych umiejętności! Pokażę Ci inspirujące przykłady i dam gotowy przepis na sukces.

Zdobywanie odbiorców

Stworzymy ścieżkę, która ułatwi nowym osobom zapis do Twojej listy mailingowej i znajdziemy pomysły na promocję Twojego newslettera. Dostaniesz gotowe do wdrożenia schematy pozyskiwania czytelników!

Powitanie nowych osób

Ustawimy własną stronę podziękowania za zapis i na przykładach napiszemy sekwencję powitalnych maili, dzięki którym Twoi odbiorcy poczują się jak w domu i postanowią się rozgościć.

Wysyłanie newslettera

Przejdziemy przez cały proces tworzenia maili - od wymyślenia tytułu przez pisanie angażujących treści, aż po estetyczną stronę wiadomości. Dowiesz się co robić, by nie trafiać do SPAM-u.

Optymalizacja listy email

Nauczysz się sprawdzać skuteczność swoich newsletterów, testować nowe rozwiązania, a także dbać o higienę Twojej listy. Dowiesz się, co to jest segmentacja i jak ją stosować. Poznasz też najczęstsze błędy w wysyłce newslettera!

BONUS!

W technicznym, bonusowym module poznamy program Mailerlite od podszewki - skonfigurujemy go, stworzymy własne formularze zapisu oraz szablony wiadomości, ustawimy automatyczną wysyłkę lead magnetu i sekwencji powitalnej.

  • 7 modułów
  • Bonusowy moduł techniczny
  • Lekcje w formacie audio i video
  • Do każdego modułu materiał PDF i checklista do druku
  • Grupa wsparcia na Facebooku
  • Indywidualna konsultacja w pakiecie VIP

Dzięki temu kursowi zbudujesz krok po kroku system, dzięki któremu skupisz wokół siebie właściwych ludzi, zyskasz ich zasłużone zaufanie i osiągniesz swoje cele biznesowe.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Do kursu “Strategiczny newsletter” będziesz mogła dołączyć już 21 marca 2020!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych, by jako pierwsza dowiedzieć się o starcie sprzedaży i odbierz rabat 10% na wszystkie pakiety kursowe!

.

kim jestem?

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i pomagam kobietom budować marki, z których będą dumne.

Od 4 lat wspieram przedsiębiorców w strategicznej pracy nad rozwojem ich firm. W tym czasie napisałam kilkaset newsletterów, zaprojektowałam kilkadziesiąt automatyzacji mailingowych i przeprowadziłam wiele skutecznych kampanii sprzedażowych właśnie przy pomocy newslettera.

Wierzę, że pisanie listów w dzisiejszych czasach ma sens! Zwłaszcza, jeśli te listy są intrygujące, wspierają swoich adresatów w pokonywaniu przeszkód i pomagają Ci rozwijać Twoją markę. Dlatego chcę Cię nauczyć, jak pisać właśnie takie treści!

Pssst…! Jeśli chcesz znaleźć mnie w sieci, wpadnij na blog Kobieca Strona Biznesu – zapraszam Cię tam serdecznie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania, korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych, wtyczek społecznościowych i systemu komentarzy. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
ODEBRAŁAŚ JUŻ DARMOWY PDF?
Zapisz się do newslettera, pobierz karty pracy "Idealny klient" i określ w końcu swoją grupę docelową