o mnie

Cześć! Miło mi powitać Cię po kobiecej stronie biznesu.

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i zajmuję się budowaniem oraz rozwijaniem kobiecych marek.

o mnie

Cześć! Miło mi powitać Cię po kobiecej stronie biznesu.

Nazywam się Karolina Kołodziejczyk i zajmuję się budowaniem oraz rozwijaniem kobiecych marek.

5 lat temu związałam się z marketingiem oraz public relations, a dziś pomagam kobietom w tworzeniu dochodowych, zachwycających biznesów.

Wiem, jak ważne jest dla nas poczucie sprawczości i dumy z tego, co robimy. Poprzez Kobiecą Stronę Biznesu chcę wzmacniać te pozytywne wartości. W jaki sposób?

Dostarczając Ci wiedzę oraz narzędzia z zakresu działania w mediach społecznościowych, tworzenia stron internetowych, pisania angażujących treści czy opracowywania strategii komunikacji marki. Jeśli już teraz brzmi to dla Ciebie zawile – spokojnie. Moją super mocą jest prosty język, za pomocą którego pomogę Ci rozplątać supełki internetowego marketingu.

Na co dzień pracuję z klientkami przy budowaniu marek, z których będą dumne. Projektuję i wdrażam dla nich strony internetowe, newslettery i plany podboju świata (znane też jako strategie rozwoju oraz komunikacji). Tworzę ebooki i różnorodne teksty. Zresztą chyba od zawsze wiedziałam, że właśnie tym zajmę się w życiu… Ale to opowieść na inną okazję.

są jeszcze trzy rzeczy, które powinnaś o mnie wiedzieć

Mam małą obsesję na punkcie planowania i organizacji. Uwielbiam generować nowe pomysły, tworzyć wizje, opracowywać strategie… Potrafię nieźle odpłynąć. Kiedyś myślałam, że to swojego rodzaju ułomność. Odkąd jednak zrobiłam test Gallupa, nazywam ją raczej talentem.

Nie jem mięsa, praktykuję jogę, a w domu mam małą dżunglę (regularnie karczowaną przez koty). Mocno wierzę w przepływ energii i czuję silny związek z naturą. Najlepiej odpoczywam w lesie, podczas długich spacerów czy po prostu leżąc z książką na trawie.

Nie jestem labradorem interakcji społecznych i wolę się do tego przyznać już teraz. Choć ze swoimi klientkami buduję pogłębione relacje (które zresztą uwielbiam), to na słowa small talk, networking czy impreza integracyjna reaguję atakiem paniki. Ten typ tak ma.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Jeśli chcesz się przywitać i powiedzieć cześć, to pisz śmiało na adres karolina@kobiecastronabiznesu.com lub wypełnij formularz obok. A jeżeli interesuje Cię współpraca, to wpisz w temacie słowa „Do boju” – od razu będę wiedziała, że pora przygotować się na (kolejny) podbój świata.

 

podzialka-kobieca-strona-biznesu

Zapraszam Cię również do zapisania się do newslettera Kobiecej Strony Biznesu. Dostaniesz fajny prezent – karty pracy, które pomogą Ci określić swoją grupę docelową i dotrzeć do niej z Twoim biznesem. Co dwa tygodnie wyślę też do Ciebie list miłosny. Co Ty na to?

mini kurs email "idealny klient"

Nie wiesz, jaka jest grupa docelowa Twojego biznesu? Chcesz tracić mniej pieniędzy i czasu na skuteczną reklamę? Odbierz darmowy mini kurs email i znajdź swojego klienta idealnego.

Logo Kobieca Strona Biznesu - budowanie marki dla kobiet, rozwój firmy, kobiecy biznes
Logo Kobieca Strona Biznesu - budowanie marki dla kobiet, rozwój firmy, kobiecy biznes

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody autorki jest naruszeniem prawa!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania, korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych, wtyczek społecznościowych i systemu komentarzy. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.
ODEBRAŁAŚ JUŻ DARMOWY PDF?
Zapisz się do newslettera, pobierz karty pracy "Idealny klient" i określ w końcu swoją grupę docelową